0
0 ریال

استاندار خراسان شمالی با ابراز گلایه از اینکه سازمان نوسازی کشور تعهدات خود را نسبت به آموزش و پرورش استان عملی نکرده است، گفت: سازمان نوسازی مدارس کشور به تعهدات خود در سفر مقام معظم رهبری در سال ۹۱، سفر ریاست جمهوری در سال ۹۴ و زلزله سال ۹۶ عمل نکرده است و برای همین به ناچار شاهد افزایش اعتیاد، افزایش سرقت های خرد و کاهش آمار قبولی کنکور هستیم.

وی گفت: حضور بخش غیردولتی بسیار کم است به طوری که ۱۴درصد سهم آموزش و پرورش متعلق به بخش خصوصی است لذا باید امور واگذار شود چون علاج درمان آموزش و پرورش استان مشارکت بخش خصوصی است. محمد علی شجاعی افزود: تنها از طریق فعالیت بخش خصوصی می توانیم بخشی از نداشته های استان را جبران کنیم چون در حال حاضر بخش دولتی با وجود دارا بودن تمامی امور ، توفیق کمتری داشته است. وی حضور مسوولان کشوری در استان را موجب جهش توسعه دانست و خاطرنشان کرد: ظرفیت های خوبی در مدیریت استان وجود دارد تا کارها در اسرع وقت انجام شود و نباید این موضوع را از مردم دریغ کرد. استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: عملکرد ضعیف در برخی شاخص ها به دلیل اطلاعات و تشخیص های اشتباه است برای همین حال استان خوب نیست. وی در ادامه سخنان از خیرین مدرسه ساز بعنوان ارزشمندترین قشر های جامعه یاد کرد و افزود: : یکی از بزرگترین شاخص هایی که خداوند به خودش تبریک گفته همین نوع دوستی و خود را وقف دیگران کردن است که این امتیاز در خیرین به ویژه خیرین مدرسه ساز مشهود است. شجاعی ادامه داد: نسل هایی از کار شما خیرین مدرسه ساز استفاده می کنند که نام شما را نمی دانند و این عالی ترین مرتبه احسان و نیکوکاری است.

با شعار بی بهانه خوشحالش کن و با هدف فرهنگ سازی در انتخاب هدیه و نیز توسعه فرهنگ استفاده از خدمات دیجیتالی و کاستن تردد های شهری در اسفند سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه حاصل تجربه دوازده ساله شرکت گسترش نرم افزاری نگاره است که در سال 1382 تاسیس گردید و اکنون با گروهی خبره و در قالب یک تارنمای فروشگاهی به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر در خدمت هموطنان عزیزمان است. زیبا باکس «کادوپیچی ویژه»، «ارسال سریع» و «ضمانت بهترین قیمت...

اسلاید فروشگاه2 اسلاید فروشگاه 1
Copyright © 1398 موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group