0
0 ریال

موسسه حرف آخر" در سال 1390 با هدف ارتقای سطح آموزشی و گسترش عدالت آموزشی در سطح کشور فعالیت خود را شروع کرد. تفاوت اصلی محصولات "حرف آخر" با سایر موسسات در استفاده از انیمیشن و راهکارهای الگو محور استدر موسسه حرف آخر خط به خط کتاب های درسی با استفاده از انیمیشن نیم کرۀ راست مغز شما را فعال می کند. (در این رابطه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد). بنابرین شما به جای استفاده از هزاران نکته ای که در سایر کتاب ها و یا موسسات مشابه گفته می شود، چند الگوی ساده را یاد می گیرید. این به شما کمک می کند، بتوانید طیف وسیعی از سوالات را حل کنید. "حرف آخر" به شما ثابت می کند که موفقیت در کنکور آنقدرها هم سخت و دور از دسترس نیست و نیاز به ساعت های متمادی حفظ کردن انواع اقسام دروس ندارد. به عکس درس خواندن به روش موسسه حرف آخر فوق العاده شیرین و جذاب است و حتی می تواند به یک تفریح و سرگرمی تبدیل شود. این همان راز موفقیت در کنکور است. "ایجاد شور و علاقه" کاری است که "حرف آخر" می کند.
زبان و ابزار یادگیری نیمکرۀ راست مغز، تصویر و آموزش تصویری است. ما فقط فرمول های خشک و دشوار را به شما دیکته وار نمی گوییم، بلکه ما فرمول ها را به زبان تصویر برای شما ترجمه کرده ایم! این زبان تصویری باعث می شود نیمکره راست به کار بیفتد و فرمول ها در حافظه بلند مدت شما جا خوش کنند. و چه چیزی از این بهتر که فرمول های سختی که وقت زیادی برای حفظ کردن لازم دارند، خیلی راحت وارد حافظه بلند مدت شوندیاد گرفتن الگو، بسیار موثرتر از یاد گرفتن تکنیک است. زیرا الگو شیوه ای است که برای تعداد زیادی سوال قابل استفاده است، در حالی که تکنیک فقط برای یک تیپ سوال قابل استفاده است. پس شما لازم است تکنیک های زیادی یاد بگیرید، و از آنجایی که این تکنیک ها در حافظه کوتاه مدت شما ثبت می شوند، خواهید دید که نزدیک کنکور، هیچکدام از این تکنیک ها در خاطر شما نمانده و به کارتان نمی آید.
اما الگو هم جامع تر و موثرتر است، و هم با شیوه ی خاص آموزش ما، مستقیم به حافظه بلند مدت شما می رود.
حافظه کوتاه مدت فقط به درد دوران امتحانات می خورد، در صورتیکه برای موفقیت در کنکور به حافظه بلند مدت نیاز دارید و رمز موفقیت در کنکور انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.اساتید موسسه حرف آخر، با سابقه ی بسیار خوب در تدریس کنکور و تالیف کتب کنکور، بهترین راه را برای آموزش دروس و موفقیت در کنکور برای شما طراحی کرده اند. اساتیدی همچون مهندس عبدالرضا منتظری در ریاضیات مهندس کامیار برای فیزیک، استاد شعبانی، شاکری و روان در زیست شناسی، دکتر شیروانی درس شیمی و استاد واعظی برای عربی ، استاد یوسفیان پور در درین و زندگی و استاد محمودی در زبان انگلیسی . در ادبیات استاد محسن منتظری این اساتید دروس را با شیوه ی بسیار کارآمد الگوسازی و استفاده از نیمکره راست مغز به شما آموزش می دهند.

با شعار بی بهانه خوشحالش کن و با هدف فرهنگ سازی در انتخاب هدیه و نیز توسعه فرهنگ استفاده از خدمات دیجیتالی و کاستن تردد های شهری در اسفند سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه حاصل تجربه دوازده ساله شرکت گسترش نرم افزاری نگاره است که در سال 1382 تاسیس گردید و اکنون با گروهی خبره و در قالب یک تارنمای فروشگاهی به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر در خدمت هموطنان عزیزمان است. زیبا باکس «کادوپیچی ویژه»، «ارسال سریع» و «ضمانت بهترین قیمت...

اسلاید فروشگاه2 اسلاید فروشگاه 1
Copyright © 1398 موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group