0
0 ریال

استاد یوسفیان پور

در واقع وقتی از دین و زندگی حرف میزنیم همه ی بچه ها از حفظیاتی بودن این درس گلایه می کنند و می گویند با زیاد بودن حجم این درس و ایات گسترده ما نمی توانیم همه ی مطالب را به خاطر بسپاریم. استاد یوسفیان پور کل درس دین وزندگی که حداقل پانصد صفحه می باشد را فقط در 14 الگو تدریس کرده و همه ی ان ها را به صورت انیمیشن اورده اند که دنش اموز با فراگرفتن ان راحت می تواند به دین و زندگی مسلط شود و استاد یوسفیان پور.

تک تک نکته های دین و زندگی را به صورت الگو گفته اند که حتی یک نکته از ان از قلم نیفتاده است. تمام استادان این مجموعه سعی در راحتی دانش اموزان داشته اند که با دل و جان برای ان ها زحمت کشیده اند. تست های کل کنکور را در سال های گذشته با درسنامه ی کامل توسط استاد که یکی از جامع ترین بانک تست ها در زمینه آموزشی مهدیه می باشد را تدریس کرده اند و هم چنین تمام آیات و روایات و مفاهیم به صورت کاملا تصویری و توضیحی و الگوسازی و انیمیشن سازی بررسی شده است و نیز تمامی مرکز جمع بندی به صورت انحصاری توسط استاد انجام شده است که این ها از ویژگی های این استاد گرانقدر می باشد.

دانش آموزان عزیز دقت کنید که کل دین و زندگی سه سال دبیرستان حدود ۴۲ درس می باشد که هر درس دارای ۳۲۴ آیه می باشد که استاد یوسفیان پور آیات را با استفاده از سیستم تصویرسازی و انیمیشنی  و داستان هایی که آورده است و همچنین ان ها را در قالب نقشه راه بیان نموده اند و سعی کرده به بهترین و ساده ترین شکل مباحث را آموزش دهند تا دانش آموز بتواند به نحو احسنت همه ی مطالب را فراگیرد.

با شعار بی بهانه خوشحالش کن و با هدف فرهنگ سازی در انتخاب هدیه و نیز توسعه فرهنگ استفاده از خدمات دیجیتالی و کاستن تردد های شهری در اسفند سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه حاصل تجربه دوازده ساله شرکت گسترش نرم افزاری نگاره است که در سال 1382 تاسیس گردید و اکنون با گروهی خبره و در قالب یک تارنمای فروشگاهی به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر در خدمت هموطنان عزیزمان است. زیبا باکس «کادوپیچی ویژه»، «ارسال سریع» و «ضمانت بهترین قیمت...

اسلاید فروشگاه2 اسلاید فروشگاه 1
Copyright © 1398 موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group